YARDIM

iletişim formu ile de yardım alabilirsiniz.

Spinning Nedir

Spinning bir kaç farklı şekilde adlandırılan(Türkçe Spin, Makale Özgünleştirme) ve mevcut bir metnin anlamını kaybetmeden, farklı kelimeler ile ifade edilmesi anlamında kullanılan bir kelimedir.

Özgünlük Neden Önemli?

Google internetin gelişmesi için sürekli yeni içerik üretilmesine azami derecede önem verir. Bu sebeple benzer ya da aynı içerikleri farkettiğinde, ilgili sayfanın yükselmesine çoğunlukla izin vermez. Bu sebeple arama motorlarının tartışmasız lideri olan google'da yükselmek istiyorsanız özgün içerik daha yakın bir ifade ile benzersiz içerik üretmeniz gerekir.

Otospin nedir?

Otospin bir metnin anlam bütünlüğünü bozmadan özgünleştirilmesini(spinning) sağlayan bir sistemdir. Bu sistem gerçek insanlar tarafından ajans kaynaklı haber metinleri, hazırlanan içeriklerin sosyal medya tanıtımı öncesi özgünleştirilmesi gibi ihtiyaçlarda kullanılabilir.

Sisteme nasıl dahil olabilirim?

Üyelik formunu kullanarak saniyeler içinde sisteme kayıt olabilirsiniz. Bununla birlikte email adresinizi onaylamadığınız sürece türkçe spinner'ı kullanamazsınız.

Sisteme nasıl kullanabilirim?

Otospin kullanıcı adı ve parolanız ile login olabileceğiniz ve türkçe spin işlemi yapabileceğiniz bir ekran desteği sunar. Bununla birlikte 3. parti uygulamaların entegre olabileceği bir uygulama arayüzü barındırır. Daha detaylı teknik bilgi ve kod örneklerini Api sayfasında bulabilirsiniz. Son olarak wordpress blog sahipleri için yükle-kullan özellikle wordpress eklentisini de blogunuza ekleyerek türkçe spin yapabilirsiniz.

Üyelik ücretsiz mi?

Evet, otospin.com'a üye olmak ücretsizdir. Üye olan her yeni kullanıcıya 200 kredi ücretsiz olarak verilir. Bu hakkın dolmasının ardından kredi satın almanız gerekmektedir.

Kredi sistemi nasıl çalışıyor?

Otospin.com'da 1 kredi 1 spin anlamına geliyor. Api kullanarak ya da manuel olarak yapacağınız makale özgünleştirme işlemleri için hesabınızdan 1 kredi düşer. Krediniz sona erdiğinde manuel spin yapamazsınız. Api ile yapacağınız spinlerde ise özgünleştirilmiş metne "otospin.com tarafından özgünleştirilmiştir" ibaresi eklenecektir. Bu durum wordpress eklentisi kullanımı için de geçerlidir.

Fiyatlar?

Otospin.com'u kullanarak 1 spin işlemi yapmanın ücreti sadece 1 kuruştur. Kredi satışı minimum 1000 kredi için(10 lira) yapılmaktadır. Kredi satın almak için iletişim formunu kullanarak satın almak istediğiniz miktar ile iletişim bilgilerinizi iletebilirsiniz. Email üzerinden size ulaşacağımız için adresinizi doğru girdiğinizden emin olmalısınız.